Bayilik

Açık Parfüm Bayilik Veren Firmalar 2022 Franchising

Açık parfüm veren firmalar 2022 yılında girişimcilere franchising bayiliklerine kendi işletmelerini açmaları için bir yol ürünleri satmaktadır. Bildiğiniz tasarımlarda çok açık parfümün markası. Çoğu marka bayilik veren farklı illerde ve küçük markanın tanıtılmasını ve kurumsallaşmasını sağlar. Peki bayilik parfüm üreticileri, açık parfüm bayiliği ne kadardır, DP, Black Point parfüm bayilik veren ve uygun, franchise bedeli var mı? İşte açık parfüm aromalı yolluk veren kapsamlı franchise!

Açık Parfüm Bayilik Veren Firmalar 2022

İthal parfümlerinde fiyatlarında ile birlikte orijinal parfüm alım satımlar yaşanmaktadır. Fiyatlarda olan fiyatlardan bakıldığında açık parfümlere ilgi ile ilgili ve bayanlar arasında açık tavsiyeleri ve teklifleri verilmektedir. Durum böyleyken açık parfüm bayiliği, iş fikri arayanlar için güzel bir şehir olacak. Parfüm bayileri almak isteyenler için açık parfümlük veren kişilerden oluşan bayilikler:

 • Eyfel parfüm
 • Sansiro
 • loris
 • bargello
 • İxora
 • Romeron
 • D&P
 • Paristore

Açık parfümlüğü üreten firmalar ile tartışmadan önce, kendi iş planınızı hazırlamanız ve soruları cevaplandırmanız gerekiyor. Bunlar arasında: bayiitesi var mı, firma iyi satış yapıyor mu, hangi mağazayı seçmeliyim, kalabalık ve işlek yerler için yerler için mi? gibi yerler yer almaktadır. Bu yanıtta bulunarak bularak veren üreticiler ile görüşmeden bayilik şartlarını deneyebilir ve başvuruda yapabilirsiniz.

Açık Parfüm Bayiliği Kazancı Ne Kadar?

Açık parfüm bayiliği ve kar marjı ortalama olarak %55 eşitliktir. Bu kar oranı veya ilçe olarak olup firmaya ve mağazanızın bulunduğu yerde, büyüden yakın olarak değişebilmektedir. Örneğin; İstanbul’da Ankara’da kullanılanz gibi küçük bir olmayacak şekilde bir olacaktır. Açık parfüm bayiliği seçimine kar örneğini okuyacak bir seçimda: 50 TL’ye satılan bir parfümden 27,5 TL, 100 TL’ye satılan parfümden 55 TL, 150 TL’lik parfümden ise 82,5 TL’den öldürülmekten bahsediyor.

 • Günlük ortalama olarak 50 TL’den en az 15 parfüm satıyorsanız 750 TL,
 • Diğer parfümlere ek olarak özel parfümlerin de 100 TL olduğunu varsayarsak, günlük en aşağı 10 tane de oturduysanız 1.000 TL,
 • Ayrıyeten oda kokuları, deodorant satışlarının sahip olabileceğiniz roll-on da varsayarsak yüksek satışlarınızı kazanabilirsiniz.
 • Tabi bu geniş nüfuslu illerde daha fazla bir şekilde yükselebilir.

Parfüm bayiliği aracınızlık genel ürünün satışından faydalanmak kar marjı satış ve ulaşım amaçlı temaslarda bulunur. Parfüm bayiliği kazanımları hakkında ayrıntılı bilgi için firmalar ile iletişime geçmenizi bilgi edin. Bayilik alarak hemen kar elde etmeye başlayabilirsiniz. Acele edin!

Eyfel Parfüm Bayilik

Eyfel senesinde faaliyete lojistik kapasitesi İstanbul’un Üsküdar 2008. Daha sonra Kocaeli’nde yeni bir fabrika kurmuş ve atölyede devam edebilirdi. Türkiye’de ve dünyada çok sayıda bayisi bulunmaktadır. Eyfel parfüm bayilik ortalama olarak 10.000 TL ile 12.000 TL hizmetleri olacaktır. Bu hayattan yana çeşitli masalar, raflar, vitrin, dükkan kirası size ait olmaktadır. Bu ek giderler için de ortalama olarak 5.000 TL tercih etmeniz gerekiyor. Ayrıca iç dizaynın harcamak için de 2.000 TL ile 3.000 TL bir harcama yapacaksınız. Reklam konusunda ise herhangi bir ihtiyaç duymamanız için karşılanacaktır.

Eyfel parfümünüzü yerinizi seçeceğinizi doğru yapacaksanız eğer bir veya iki ay gibi kısa bir süre içinde yatırımınız gibi olacak. Eyfel’in satış firması için web adresinde yer alan bayilik başvuru için bayilik bir ayrıntılı olarak düşük maliyetle kendi içinde patronu olabilir.

Başvurunuz doldurulduktan sonra, tüm bölgeden bir yönetici tarafından başvurunuz incelenecektir. Gereklilik için gereklinize yönelik olarak yapılan formdanız telefon görüşmesi üzerinden geri dönüştürülecek. Bu geçiş sonrası ilçelerde ilde veya yakınlarda Eyfel bayisini açabilirsiniz.

Eyfel iletişimine ve yollarına ulaşabileceksiniz.

 • FLO Bayilik Başvurusu Nasıl Yapılır?

 • İletişim Numarası: 0 216 356 34 56
 • Mail Adresi: info@eyfelparfum.com.tr
 • Adres: Orta Mahalle 30 Ağustos Caddesi No:53/1 Tuzla/İstanbul

Loris Parfüm Bayilik

günümüzde açık parfüm markalarının önde gelen isimlerinden biri de Loris’tir. Sadece parfüm ile dünyada kalmayan bir firmadır. Duş jeli, deodorant, roll-on, araba kokuları, araba spreyleri, oda kokuları, vücut spreyleri gibi pek çok kapasitede barındırmaktadır. Yurt ve yurt dışında olmak üzere pek içinde çok şirket bulunmaktadır. Tabi ki her şeyden önce bir sermaye ve iş planı oluşturmalı. Başvurunuzu gerekli mercilere ulaştırmak için karayoluna bindirmek için gerekli merhameti belirtmeniz gerekir. Bunlara göre boyut bayilik olacak.

Loris parfüm bayiliği 20.000 TL ile 25.000 TL hizmetleri olacaktır. Bu maliyetinin yaklaşık olarak olarak 10.000 TL’lik bayilik olarak inceleme olarak. 10.000 TL 15.000 TL’si ise başka şeyler için kullanılacaktır. Diğer maliyetler kapsamındaki ışıklandırma, raf, iç dizayn ve satılacak olan yer almaktadır. Bu için insanlar sürekli aktif olduğu caddeleri işlek alışveriş merkezlerini tercih eden veya giderinizi karşı bedeninizi yaptırır.

Franchise veren firmalar arasında bulunan Loris parfümün bayiliğini almak için resmi web’deki çocukluğumdan beridir. başvuru formülünu bir şekilde doldurulmanız gerekmektedir. Başvurunuzun uygun durumda durumda size de Loris’e katılabilirsiniz.

Bargello Açık Parfüm Bayiliği

Bargello, gezdiğimiz yerlerin işleklerinde veya alışveriş alışverişiyle karşılaştığımız açık ve eski parfümün adresidir diyebiliriz. İlk olarak 1950 yılında Bursa’da faaliyet raporları. Daha sonra farklı illerde ve yurt dışı adaylıkları adaylıklarıdır. Diğer parfüm üreticilerinden biraz daha farklı sistemler vardır. Barg’ın bayilik satıcılığından olduğu gibi web adresinden bayilik başvurunuzu doldurmanız için yeterli değildir. Başvuru formu ile birlikte veya mağazanızın bulunduğu yerde ili, ilçeyi veya dükkanının m2 bulunabileceği bildir. Kar fiyatı ise bayiliğin satışına göre olacak.

Bargello parfümün tek şartı dükkanının en az 10 m2 mükemmel. Dükkanın iç dizayn elemanlarının imalatçılarının eşyaları. Dükkanların içinde marka dışı ürünler satmanız kesinlikle yasaktır. Bayilik satışına devam etmek. Dükkan iç dekorasyonlar, ışıklandırmalar gibi dükkanlar karşılar. Sizin tek yapmanız gereken yeterli sermayeyi ortaya koyacaktır.

Sansiro Açık Parfüm Bayiliği

İlk olarak 1998 yılında Bursa’da üretime başladı. Sadece parfüm değil, potansiyel açısından barındırmaktadır. Sansiro yaşa hitap eden bir parfümdür. Ürünlerini üreterek yurt dışı kaynaklı olarak da satmaktadır. Bayiliği alınabilecek kaliteli ürünlerden biridir. Bir parfümeriliği almak için iş hayatına atılabilmek için doğru ve kolay bir girişimcilik girişiminde bulunmaktır. Firma boyut gereksinimleri karşılar. Sansiro’nun bayilik kullanımı ise şöyledir:

 • Bir AVM veya kalabalık insan ortamlarının sahasının kapsamını gözden geçirmek gerekir.
 • Sansiro ürünleri haricinde başka ürünlerdeki mağaza içi mağazalarımız da satıldı.
 • Sansiro firmasının yetiştirilmesinden ve yetiştirilmeden geçirilmemelidir.
 • Firma talebi sadece 30.000 TL kadar bir sermaye talep eder.
 • Dükkan raf, ışıklandırma gibi masraflarını karşılamaktadır.
 • Tabela ve reklam işleri için de herhangi bir ücret ödemezsiniz.

Sansiro bayiliğinin kar marjı ise %100dür. Eğer buralardan iyi ve kalabalık ortamları tercih edilir. Bilinen kaliteli bir marka olduğu için alıcısıyla buluştuğunda güzeller sağlayabilirsiniz. Daha fazla bu markanın giriş bölümünden giriş yapabilirsiniz.

Sansiro parfümeri iletişim adresi ve iletişim bilgileri:

 • Adres: Mudanya Yolu Mağaza Çağrışan Mahallesi Çağlayan Sokak No-5 Mudanya/ Bursa
 • İletişim Numarası: 0 224 244 93 58
 • Mail Adresi: info@sansiro.com.tr

DP Parfüm Bayilik

Sadece yurt içinde değil yurt dışında da bayilik veren D&P parfüm bayilik ücreti 2022 yılında ortalama olarak 25.000 TL ile 30.000 TL hizmetleri olacaktır. DP alan girişimciler iş gidişinin dekorasyonunu ve reklam giderlerini değerlendirmelerini değerlendirmeleri gerekiyor. Bu öğrenilecek olan dükkanların metre karesine ve donatılması için amaçlara göre anlaşılacak. Ortalama olarak iç dekorasyona 10.000 TL, dükkan dışı kaplama ve reklam tabelası için de 5.000 TL, satılacak olan açık parfüm için de 15.000 TL harcamanız gerekecek. DP parfüm bayilik almak için resmi internet sitesinde yer alan yurt içi bayilik doldurarak ve talebinizi oluşturabilirsiniz.

Black Point Parfüm Bayilik Şartları

2001 yılı kadar kadar Doğal Parfümeri İthalat İhracat San. ve Tic. GİBİ. markası olan Blackpoint, yurt ve yurt girişimcilere bayilik hizmeti. Black Point parfüm bayiliği hakkında ayrıntılı bilgi için 0 12 387 53 53 iletişim numarası kullanabilirsiniz. Black Point olarak başvuruda bulunmak için de Black Point resmi internet başvurusu için başvurunuzu doldurmanız için başvurunuz.

Yorum yapmak için tıklayınız

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İş fikirleri, internetten para kazanma, dükkan açmak, finans kredi, ek iş fikirleri ve devamında bir çok içeriğe ücretsiz ulaşabileceğiniz bir sayfaya hoş geldiniz.

To Top