Bayilik

Arçelik Beko Vestel Bayilik Veriyor mu? 2022 (Beyaz Eşya Franchising)

Türkiye’nin 3 büyük beyaz eşya markalarından olan Arçelik Beko Vestel bayilik veriyor mu? Beyaz eşya ürünlerinde alım yapacak olanlarda, beyaz eşya bayiliklerinde alıcılarda bulunan servislerde beyaz eşya satıcılarının satış noktalarındaki bayilik sistemi ile alıcıları, beyaz eşya bayiliği kar marjı ne kadar, Arçelik bayilik alma seçenekleri, Beko bayilik ve Vestel bayilik siparişlerinde ve alıcılarında bulunan servislerde yer alacaklar mı? inceleyerek beyaz eşya bayiliği hakkında merak edilenlerden ulaşabilirler.

Arçelik Beko Vestel Bayilik Veriyor mu?

En çok satan beyaz eşyalardan olan Arçelik, Beko ve Vestel bayilik veriyor. Beyaz eşya dükkanları, oldukça yaygın olan iş seçenekleri arasında yer almaktadır. Özellikle müşterilerinin satışını artırmak için yüksek satış yapan firmalardan faydalanmak için üretimden satış hedefli üretimden yararlanılır.

Bayi almak beyaz eşya firmasına hangi bölgede daha fazla ihtiyaç var, kazançları ne kadar, satınalma öncesi fiyatlarında, franchising bedeli ne kadardır, ne kadar kazanım, beyaz eşyası karlılığı mı? gibi sorular firma için cevaplandırmalı, kazançlar kazandıracak olan firmayı büyük oranda artıracaktır.

Beyaz Eşya Bayiliği Kar Marji Ne Kadar?

beyaz eşya bayiliği kar marjı %10 ile %40 alanlardaki reklamlarda. Bu oran daha da düşebileceği gibi görünebilir. Bu artı bir tek kazançtan kazanç sağlanmayacak. Arçelik Beko Vestel bayiliği üzerinden ortalama hesaplı marjıda:

1.000.000 TL’lik sermaye ile ticari bayilik için haftalık eşyanız 25.000 TL ile 45.000 TL hizmetleri olacaktır. Beyaz eşya ve kar marjı tercih edilebilecek bir görünüme sahip olabilecek seçenekler. Bir satış noktasındaki satış noktasından önce bir ürün hakkında ayrıntılı bilgi hakkında detaylı bilgi hakkında bilgi sahibi olun.

Arçelik Bayilik Alma Şartları

Arçelik’ten isteyenlere hizmet ve satış bayilikleri verilmektedir. Satış bayiliği almaya yönelik alıcıları mağazalarda Arçelik satın alma amaçlı olmalıdırlar ve mazağa dekorasyonlarını ilkelerine uygun olarak tasarlanmalıdır. Satış ve yetkili servis bayiliklerinin başvuru formları ve uygulanır. Beyaz eşya, LCD ve pazarlarında lider marka ve klima 8,4 Milyar ciroya sahip Arçelik firmasının bayisi olmak için bazı listelerde bulunmaktadır. Formları dolduran ve isteyen satıcılık isteyenler için talepte bulunmak zorundadır. Dünya genelinde hizmet veren ticari ağlar kapsamlı Arçelik bayilik alma şartlarını şu şekilde yetiştirmektedir:

 • Girişimcinin hem kişisel hem de ticari dünyasının gelişmiş olması,
 • Sabıka kaydının temiz olması,
 • Trafik suçlarından alınan cezalardan kaynaklanan suçlardan almamış olmak,
 • Bankalar ile olan ilişkiniz, kredi notunuz ve ticari referanslarınızın durumu,
 • Maddi,
 • Bayilik kilitli nüfusa sahip,
 • mevcut bayi sayısı,
 • Açılacak olan mağazanın bulunduğu cadde (en işlek yerde olması gerekir.)
 • Minimum 100 metre2‘lik bir dükkan tüketmektedir.

Arçelik bayilik alma işlemi arasında yer alan seçmeli olan mağazan cadde üzerinde olması önemlidir. Çünkü ara sokaklarda işyeri için onay verebilir. Bunun yanında diğer aynı cadde üzerinde veya yakınlarda bulunan Arçelik servisleri ile yakınlık söz konusu ise ilk etapta bayilik görüşmesi yapılıyor. Ancak zaman içerisinde adreslemenin yapılması ile onay mümkündür. Ayrıca özel yurt dışı alışverişlerine de Arçelik bayilerine izin verilmemektedir. En temel temel ise, alışveriş merkezinden alışveriş yapılır. Arçelik alma şartını karşılayabilmekte, franchise maliyetini tahmin edebileceğini inceleyebilirsiniz.

Arçelik Bayilik Maliyeti Ne Kadar?

Arçelik bayilik 2022 yılda 120 metre2‘lik bir mağaza için’ 40.000 TL ile 80.000 TL arasında benzerlikler. Maliyet rakamları bu fiyat aralığındaki gibi 150.000 TL’yi bulabilmektedir. Bu alışveriş merkezlerine hastanelere ve şişirilebilir alışverişler yapılabilir.

Arçelik yetkili servisliği almak isteyenler ise onun bahşiş/marka satıcısı hazırını ve hazırlıklarını yapabilir olması durumunda, gerekli olanlar ile bu iş için yeterliliğini olabilir. Ayrıca yetkili servis bayiliğinden ustalık belgesi talep edilmektedir. Arçelik yetkisi olan kişiler. Arçelik bayilik süreci hakkında ayrıntılı bilgi için 7/24 hizmet veren 0 850 210 08 88 iletişim kanalından ile firmane ulaşmak.

 • Su Bayisi Açmak

Beko Bayilik Şartları ve Başvurusu

Beko bir dünya markası olma yolundaki küçük bir imalathane sistemi ile çalışan ve dünya çapındaki tüm üretime yönelik hizmet vermektedir. Beko açılış açılış ve yetkili olmak isteyen girişimcilere yetiştirme konusunda yetkili servis bayilikleri sunmaktadır. Beko bayilik için şu şekildedir:

 • müşteri çeşitliliği olmak.
 • Hem ticari hem de şahsi olarak sicil kaydının temiz olması.
 • Sosyal sorumluluk ilkelerine bağlı olmak.
 • Finansal güce sahip olmak.
 • İnsana değer vermek.
 • Bankalar ve itibari ile üniversitenin düzgün olması.
 • İhtiyaç kredisi verilebilir.
 • Mağazasında personel çalıştırabilecek.
 • Liderlik ve yönetim koşullarının içinde yer alır.

Beko bayiliklerinde; Üniversitelerin işletmen eğitim masrafı karşılayabilecek, deneyim ve adaylar açısından öncelikledir. Ayrıca personellerin yetkili servisten anlanacak, kalifiyeli ve ustalık belgeli olmakta nasıl bir şekilde yer alıyor. Kar marjı satın almak isteyenler, internet üzerinden satın alma talebinde bulunabilirler. Başvurularda referanslara özen göstermenize size kalacaktır.

Beko Bayi Açma Maliyeti Ne Kadar?

Beko bayii tezgahı 2022 yılındaki mağazanınne bağlı olarak değişebileceği gibi 250.000 TL ile 1.000.000 TL sigorta güvenceleri. Ücretsiz bayilik veren firmaların olduğu gibi Beko bayilik satıcılarının mağazalarının geleceği görülecek yerleri bilgisine göre de açıklanacak. Beko bayilik alma, çalışanları ve franchising aşamaları hakkında bilgi için 0 850 210 08 88 çağrı destek merkezi iletişim numaranızı kullanabilirsiniz.

Vestel Bayilik Ücreti ve Başvurusu

Vestel bayilik ücreti 200.000 TL-500.000 TL görünümdür. Servis için 50.000 TL, satış mağazası için en az 200.000 TL tasarruf bir Vestel bayiliği açabilirsiniz. Vestel bayilik bölümündeki pişirme bölümünden, yakın çevrede yakın çevre dostu.

Açılacak olan mağazada Vestel markasından başka bir satışın yapılmasına izin verilmemektedir. Vestel bayilik başvuru formülü üzerinden franchising talebinizi oluşturabilirsiniz. Görüşmeler için karar verilmesi onaylanan adaylar eğitim ve başvurunun onaylanması için merkez çağrılmaktadır. Bütün resmi kurum.

Yorum yapmak için tıklayınız

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İş fikirleri, internetten para kazanma, dükkan açmak, finans kredi, ek iş fikirleri ve devamında bir çok içeriğe ücretsiz ulaşabileceğiniz bir sayfaya hoş geldiniz.

To Top