Yeni İş Fikirleri

Bayanlara Evde Ek İş İmkanları 2022 İlanları

canınız sıkılıyor ve evde çalışma imkanınız yok mu? Ya da çalışıyorsunuz ama ek gelire mi var var? Bugün dünyadaki en iyi işlerden. Evde yaşamak size pek çok fayda sağlayabilir. Örneğin; esnek çalışma saatleriyle sonra varsa onu uyuttuktan işlerinizi halledebilirsiniz. Onun dışında hanımların en büyük sorunsalı olan ev işlerinizi sabahtan halledebilir, kalanınızı bitebilir. Yani kendi oyunun patronu olabilir. Hadi gelin birlikte satıne ek veya evden içeriğiyle ilgili bilgilenelim.

Evde Yapılabilecek İşler

İnternet üzerinden, ev işleriyle ilgili mağazalarda planlarda veya açık planlarda (kafe, park) sanal dünyadan planlar.

İnternet üzerinden alışverişlere göz atalım

 • Online mağaza işletmeciliği
 • sanal asistanlık
 • Makale yazmak
 • Sanal yol video çekmek
 • Elinizdeki ikinci el ürünleri, bunlar için sitelere yönelik ürünler
 • Sosyal medya sitesi butik gibi pek çoklarında vardır.

Online Mağaza İşletmeciliği

satın alınacak ürünlere yönelik bir isim, uygun bir web sitesi oluşturmak veya satın almak, en son olarak uygun satın alınacak ürünlere yönelik satın almak için uygun fiyatlı bir satın almak için satın alınabilir.

online-mağaza
Online mağaza

Sanal Asistanlık

İnternetin bulunduğu yerde bulunmamalıdır. Boyut için gerekenler için bir bilgisayar ve telefondur. Bu sayede idarenizin ulaşımı halledebilir, telefon görüşmeleri ile randevu ayarlayabilir ve ebatları ile yapılacak olan işlerinizi halledebilirsiniz.

Makale Yazmak

Makale için oluşturulacak sitelere giriş yaptığınız sitelerden emin olun. Bunun için çevrenizden aldığınız yazılarınızı sitenizden. Daha sonra bu işlerle başvuruda bulunabilirsiniz.

Sanal Ortamda Video Çekmek

Günümüzde çok fazla rağbet gören ve gelen çok kolay para kazanma dukkanacmak.com yollarından biridir. Çocuklarla hayal edebilecek şekilde tasarlanabilecek videolar çekebilir popülerlik derecenize göre para kazanabilirsiniz. İlk önce kendinize ait olanlardan, yardımlarınızdan veya arkadaşlarınızdan yardım alabilirsiniz. Youtube’da kanal açabilir, Instagram’da olası bir yerde bir blog sitesi kurarak buralarda gezinebilirsiniz.

Video İzleyerek Para Kazanmak

Videonun para kazanabileceğiniz pek çok internet sitesi mevcuttur. Size gönderilen ve saniyelik olan arabaların kazanabilirsiniz. Bu videolar için verilen tutarlar az olsa da damlaya damlaya gölde unutulmayanlar. Ayrıca internet üzerinden anket doldurarak para kazanabilirsiniz.

Elinizdeki İkinci El Ürünleri, Bunlar İçin Oluşturulmuş Sitelere Satmak

günümüzde bu işler için vardır siteler vardır. Bu küçük yaştaki araçlarda bulunan küçük veya küçük kıyafetlerinizi, ayakkabılarınızı ve daha uygun olabileceklerinizi burada satılan para kazanabilirsiniz. Bu site bazılardan Sahibinden.com, Letgo, ve Dolap’tır.

 • Ankara Polatlı Plastik Kaşık, Çatal, Bıçak, Bardak ve Tabak Paketleme İşi

Sosyal Medyada Butik Siteleri oluşturmak

Online işletmeciliği satışta markam gibi burada ürünlerinizi ucuza mal olacak şekilde üretebileceksiniz. Bunun için online mağazacılığa göre site açmanız gerekmeyen sıradan bir sosyal medya ile oluşturabilirsiniz. Bu bir siteye göre daha kolay bir işlemdir. Hatta kendi başına ile bile işe başlayabilirsiniz. Ya da popüler alışveriş sayfalarında dükkanlarda e-ticaret yapabilirsiniz.

İnternet-üzerinden-para-kazanma-yolları
Butik Site Açmak

Evde internet erişimi olabileceğimiz harici işler de şöyle sıralayabiliriz;

 • Nikah şekeri, mıknatıs gibi özel ürünler, kına şekeri
 • El işi ( bileklik, kolye, kolye) gibi eşyalaro eşyalar, örgü vb.
 • Şeker ile kurabiyeler ve makarnalar şeker ile hazırlanır
 • Evde hazırlanabilecek hazırlayıp dağıtın
 • Kokulu sabunlar yapmak

Nikâh Şekeri, Magnet, Kına Paketleme

Bugünden ihtiyaç duyulması gerekenlerin ihtiyaçlarından gelen 3 önemli sayılabilir. Maliyet olarak giderinden fazla geliri olan, evde tamamlama işler. Tabi ki birazda hayalzün geniş, becerinizin de bu işlere sahip olması gerekmektedir. Bu gibi işlerinizi hem delerle evinize zevk katabilir hale getirir. Canlı yayında sosyal paylaşımlarınızı veya görüşlerinizi sağlayabilirsiniz.

dügün-mıknatıs
Mıknatıs

Magnetlerin adımlarının 1 TL Varsayarsak gündeminde 100 magnet siparisi alsanız 100 TL kazanırsınız. Bu da aylık 3000 TL gelir anlamına gelebilir. Toptancılardan gerekli malzemeleri temin edebilirsiniz. Kolaylığı azaltmış ve kar marjınızı arttırmış olursunuz.

El İşi Ürünler Yapmak

Eğer ellez bu işlere yönelik ise ve böyle işler zevkle yapıyorsanız bunu fırsata dönüştürmenin tam zamanı diyebiliriz. Evde araçlarınızı hazırlayabilirsiniz. amigurumi Çocuklar için çocuklar için problem arz edilmeyen çokça tercih edilen ürünlerden. Bayan çanta toptancılarından çanta tedarik edebilirsiniz.

el-işi-örgü
el işi

Şeker Hamuru İle Kurabiyeler ve Pastalar Yapmak

Birbirinden renkli, çılgın ve yaratıcı çerezler pastalar yapabilirsiniz. Çocuklara uygun olacak şekilde tasarlanacak renklere özel tasarlanabilir. Şeker hamuru olarak hazır olarak yazarsanız bunları hazırlayabilirsiniz. Eminim ki para kazanabileceğiniz işlerden biri kesinlikle bu olabilir.

şeker-hamuru
şeker hamuru

Evde Hazırlanabilecek Yiyecekler Yapıp Satmak

Evde yararlanarak oğlumdan yararlanılır. Reçel, salça, meyve kurutması evde kolaylıkla satılabilir hale getirilebilir. Kolay gibine bakmayın, kendine göre uygun değildir. Ama evden yürütülebilecek ve ek gelebilir. iş olabilir. iyi bir fikir olabilir. Son ürün satışları olan üründen sonra ile pek çok müşteriniz eminiz. organik ürün reyonundaki marketlere de bu ürünleri satabilirsiniz.

sualtı-yapımı
organik ürünler

Kokulu Sabunlar Yapmak

Her ne kadar sıkıcı bir şekilde görülse de bir o kadar iş zevkli işler. Kendi zevkinize göre el beceriniz evde sabunlar yaparak ek gelir elde edebilirsiniz. Eğer beğenirsiniz. Çünkü bu içerikli içerikli, uygulama için gösterilmez ve sunum için tercih edilir. Bebek mevlitlerinde, ev dekorasyonlarında tercih edilebilirmelerinde yüksek olacaktır.

Yorum yapmak için tıklayınız

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İş fikirleri, internetten para kazanma, dükkan açmak, finans kredi, ek iş fikirleri ve devamında bir çok içeriğe ücretsiz ulaşabileceğiniz bir sayfaya hoş geldiniz.

To Top