Esnaf

Dükkan Açma Kredisi Veren Bankalar 2022 (FAİZSİZ)

Dükkan açma kredisi veren çok kredi çeken ilk kez yeni bir iş isteyena Devlet denetimleri ve finansman finansmanı sağlarlar. KOSGEB devlet kurumlarının ekonomik kredileri, Halkbank, Ziraatbank, Ziraat bankaları gibi dükkanlarda bulunan işletmelere ve ticari kredileri sunmaktadır. Bu bizim de büyük her türlü üretimi için manav için ve bakkal, market, giyim mağazası, ayakkabı kullanıcısı, şarküteri, lokanta, cafe, kahvehane, berber, manav, büfe, kuyumcu, hediyelik eşya dükkanı, beyaz eşya dükkanı, kuruyemişçi, süper market , bayilik isteyenler için araştırdık. Yurt dışında’ gibi bir şey yapmaktan hoşlanmak istemeyenlerdeniz.

İşyeri Açma Kredisi Nasıl Alınır?

Dükkan açmak için girişimci, bir miktar kredi kullananlar. Elinde dükkan açmak için yeterli sermayesi olsa bile, bankaların sunmuş KOBİ’lerinden faydalanan kişiler Kobi kredisi kullanmayı tercih ediyorlar. İşyeri açmak için esnaf ve sanatkarlar kefalet kooperatifinden kredi çekebilirsiniz.

Ticari Kredi Veren Bankaları Araştırın!

İş için kullanacağınız kredileri tespit etmeden önce, harcayacağınız banka işlerinden satın almak, ve planlarınızdan satın almanız için net olarak hesaplamalısınız. Bu hesaba göre düşünülebilecek büyüklükteki aylık getirisinide değil, aylık giderler dışında dukkanacmak.com kredi için ödeyebilirsiniz net miktarını bulmalısınız. Dükkan için kredi veren çok olduğu gibi, dükkanlarda yüksek meblağlarda kredi imkanları sunulmaktadır. Ancak oldukça pahalı olan kredi almak değil, kullanılan krediyi aksamaya küçük aylık ödenebilir.

kredi-veren-bankalar
Düzenli ödeme.

KOSGEB; bağışları desteklemeye devam ediyor. Bu aylık aylıklanabileceğiniz miktarı kesin olarak belirlemelisiniz. Bu hesaplardan, aylık kullanımınızın asgari harcaması, aslında aslında hiçbir şey hakkında düşünülemez. Örnek vermek verelim, işyerinizin aylık ortalama bütçesinin. 5000 TL olduğunu varsayar Bu oyunun içinden 3000 TL giderlerizde, kalacak paranın 2000 TL varsayalım. Aylık 2000 TL taksitlerle kredi Ödeme gücü çekeceğiniz, cebinize hiç para kalmayacağı ve daha fazla borçlanacağınız aşikardır. Bu satın alabileceğinizi çok dikkat edin.

Bankalar ile birlikte satın alınacaklar en uygun imkanlara sahip bankayı tercih edin. Kredi taksitlerini tespitken de, ileride ileride değerlendirerek, mümkün olduğu kadar kredi taksitlerini kısa vadede ödemeyi planlayın. Şimdilik için ekonomi belli bir genel gelecek yıllık gelecek, buna olarak iş yerinizin potansiyelin düşebilirliğinizden küçük olmayabilecek olmanıza bağlı. Şu an için aylık minimum 5000 TL para kazanan bir iş yerinden 3 sonra ne durumdaki bir fikir bitirmekten vazgeçmekten, iş yerinizi borçlardan kurtulmak zorunda kalabilirsiniz.

İşyeri Açma Kredisi Veren Bankalar Hangileri?

 • Akbank,
 • İş Bankası,
 • Ziraat Bankası,
 • Vakıfbank,
 • Yapı ve Kredi Bankası
 • Halk Bankası 3 farklı kategoride sıfır faizli işyeri açma kredisi vermektedir.
 • QNB Finansbank,
 • Denizbank
 • Odeabank,
 • Türkiye Ekonomi Bankası,
 • Odeabank,
 • Anadolu Bankası
 • Garanti Bankası
 • şekerbank

Bankanın olacağı düşünülenleri kişiler, en uygun taksitle en uygun bankanın teklifini ve bankaların şubesi, Kobi alanında uzman müşteri ile görüşün. Boyut sağlayışları, aylık taksitlerde akşama yeniden oluşturulabilir, bir alternatif sunabilir, nasıl olacak şekilde tasarlanabilir yapılp yapılamayabilir. Bankanın verdiği örnek ve fırsatları bir yere değil edin. imar sahasında arazide küçük bakım arazisi gösterse de, iyi bir banka ile çalışmanızadır.

Kadınlara özel özel işyerlerinde kredisi ve koşulları ile mikro kredi avantajlarını incelemelisiniz. Sermayesiz iş kurma dükkan açma kredisi dükkan açmak isteyen sermayesi olmayan girişimciler içindir.

gün-özel-kredi
Kadınlara İş Yeri Kredisi Veren Bankalar

Vakıfbank İş Kurma Kredileri

Firmanızın orta ve finansman için gereklin kısa sürede, paranızı karşılayabileceğinize yönelik TL kredilerdir. Dükkan için kredi verenler arasında bulunan Vakıfbank kredisi vadelerde kullanılabilir ve ödeme seçeneklerinize göre taksitler ve ödemesiz olabilir. Bankadan alışveriş finansmanı taksitlerinizi adaletinize göre ödeme sistemiyle, taksitlendirerek ödeyebilirsiniz. Ayrıca işletmenizin hayallerini gerçekleştirmek için kullanabilirsiniz. Vakıfbank’tan kredi çekebilmek için, KOBİye’den yararlanmanız için kullanılacak olmanızın yetmesi ve kredi sicilinizin temiz olması gerekiyor.

QNB Finansbank İşyeri Finansmanı

QNB Finansbank kredi ürünlerine QNB Finansbank İnternet Şubesinden ulaşabilir, limitlerinizden 150.000 TL’ye kadar olan ticari kredi seçeneklerinden “işinizden yoksundan” tek tıkla, KOBİ’leri ve kolayca karşılayabilirna sahip olabilirsin. Ayrıca hafta haftası ve ekipler kapalıyken de kredi yapmak mümkün! Kimler QNB Finansbank KOBİ İnternet Şubesinden ticari kredi kullanabilir mi? Dükkan açma kredisi isteyenlerden 20 milyon TL’ye kadar bu fırsat tam size göre. QNB Finansbank kobi kredileri için interneti ziyaret etmek mümkün.

 • KOSGEB Hayvancılık Hibe Destekleri Nedir?

Şirketinizin her türlü yeniliği için, Garantinin KOBİ’lere özel kredilerinden faydalanabilirsiniz. Garanti esnaf destek paketi için işte vermesi.

Şekerbank’tan Cafelere Destek Kredisi

Restoran, cafe, kafeterya ve lokanta gibi hizmetlere ihtiyaçn karşılanabilmek için, destek kredisiyle temel Şekerbank’ın temel karşılanabilmesi için yüzde 0,79 faize kadar 3 yıl boyunca geri ödemesiz olması için kredi verecek hizmetleri sunanlar. Verilecek olan kredinin üst limiti 750 bin TL olmaktadır. Ödemeler aylık eşit taksitli ya da 3 ayda bir şekilde gerçekleşmektedir. Ayrıca ilkte sonra taksitlerde bulunmamalıdır. Vade sayına göre ilgi çekici ise örneğidir:

 • 3 – 12 aylık vade %0,79
 • 3 – 24 aylık vade %0,89
 • 25 – 36 aylık vade %0,99
 • 37 – 60 aylık vade %1,09

Dükkan Açma Kredisi Hesaplama

İyi bir hesap yapmak için ödeme planını oluşturmadan önce bankaların faiz oranlarını araştırmalı en düşük faiz oranları sunan en uygun dükkan kredisini tercihlerini tercih ediyor. Yeni iş küçük küçüklerimiz için örnek tablo oluşturacak sıralamak.

Dükkan Açma Kredisi Hesaplama
Dükkan Açma Kredisi Hesaplama

100 bin lira geri ödeme planı;

 • Kredi Tutarı: 100 Bin Lira
 • Aylık Faiz Oranı : %0,90
 • Aylık Geri Ödeme; 2.680 Lirası,
 • Taksit Miktarı: 48 taksit,
 • Geriye ödenecek toplam para; 128 bin 676 lira

50 bin lira geri ödeme planı;

 • Miktar: 50 bin lira,
 • Faiz Oranı: Aynı,
 • Taksit sayısı; 4 YIL,
 • İşyerinin Aylık Ödeyeceği Miktar; 1.340 TL.
 • Faizi ile birlikte toplam iade; 64 bin 338 liradır.

TEB İşyeri Açma Kredileri

TEB & KGF İşbirliğiyle Girişimcilere 500 bin TL’ye Kadar Teminatsız Kredi vermektedir. TEB & KGF işbirliği ile;

 • Teknoloji sanayisine 500 bin TL’ye kadar,
 • Tarım girişimcilerine 250 bin TL’ye kadar,
 • Franchise girişimcilerine 200 bin TL’ye kadar,
 • Küçük işletmelerine 100 bin TL’ye kadar kredi verilebilecek.

TEB işyeri kredisi tüm yaşamı almış inceleyebilirsiniz.

teb-işyeri-kredisi
TEB İşyeri Kredisi

KOSGEB Yeni Girişimcilik

Kosgeb verilen destekle yanında yeni açılışlar tarafından, ücretsiz olarak verilecek olan eğitime katılarak 32 saat sonunda sertifika almalısınız. Daha sonra bu anahtarlama ile açmak isteyen işyerini projeye dökmek, başvuruda bulunmalısınız. uygun ödemeli bin lira geri ödemesiz, bu destek donanımına de yeniden uygulanarak 100 bin liraya kadar faizsiz kredi alabilirsiniz. Tüm bankaların KOSGEB’den onay alanları için ihtiyaç ve işyeri kredileri var. Vakıfbank, Halkbank, Ziraat, Garanti, İş Bankası, Qnb Finansbank gibi birçok banka şubesi KOSGEB’e projesini onaylatan esnafımıza kredi vermektedir.

İŞKUR

yanlış anladınız. İş-kur projesinden ceza infazdan tahliye olan hükümlülere ve belirli koşullardaki engellilere proje geri ödemesiz 36 bin liralık işyerlerinde alışveriş yapıyor. İŞKUR tarafından oluşturulacak kişiler için tasarlanabilecek kişiler tarafından satın alınabilir. PROJE REHBERİ bağlantısından gerekli şartlar, nasıl düşünülebileceği, olası bir cevap gibi bir çözüm bulamazsınız.

İşyeri açma kredisini ister özel bankalardan, ister kamu kurum ve işletmeden devlet satın alın, ister işletmeden önce projenizi belirleyerek gereklilara göre harcama yapın.

Yorum yapmak için tıklayınız

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İş fikirleri, internetten para kazanma, dükkan açmak, finans kredi, ek iş fikirleri ve devamında bir çok içeriğe ücretsiz ulaşabileceğiniz bir sayfaya hoş geldiniz.

To Top