Sosyal Medya

En İyi Görüntülü Sohbet Siteleri 2022 (En Çok Tercih Edilen Uygulamalar)

Tüm dünyada sosyalleşmek isteyenlerle yüz yüze görüşemeyen kişiler en iyi görüntülü sohbet siteleribaşladı başladı. Bu insanlara yeni şeyler öğretmek için kendinize sahipken bazı sevdiklerinizle aranızdaki mesafeleri kendinize öğretmektesiniz. Görüntülü sohbet hizmeti veren sitelerin dışında en iyi görüntülü sohbet uygulamaları ne zaman? İşte ne.

Görüntülü Sohbet Siteleri Güvenilir Mi?

Görüntülü sohbet Hizmet vermekte olanlerin ve düzenli olarak yapılacak siteler için programa yönelik programa sahibiz. ucuz ücretli bazı ise ücretsiz olan siteler ve uygulamalardan kullanıcılar tarafından en çok tercih edilenler? Biz de sizler için. bu organizasyon bir cevap hazırladık. Yazının devamında en çok kullanılan görüntülü sohbet siteleribulabilirsiniz.

En Çok Kullanılan Görüntülü Sohbet Siteleri

 • Chat Roulette
 • omegle
 • OmeTV
 • küçük sohbet
 • Rastgele Sohbet
 • Fruzo
 • Yüz Akışı
 • kamera sörfü
 • Zümrüt Sohbet
 • Sohbet Döndürme

omegle

kayıtsız görüntülü sohbet sunulan bu site sayesinde insanlar sosyalleşmekte, yeni arkadaşlıklar kurmaktadırlar. Bazı kötü kişiler tarafından amacından saptırılan program yine de popülerliğini korumaktadır. Omegle kullanarak yabancı dilinizi geliştirmeniz de mümkündür.

Türkiye’den ulaşıma engel olan dünyadan fazlaca kullanılan bu web sitesi.

Chat Roulette

Görüntülü sohbet veren hizmetlerden ilk sitelerden olan Chatroulette tarafından hala aktif olarak kullanılmaktadır. kayıtsız görüntülü sohbet etme şansını ücretsiz sunan bu uygulama ile yeni tanışmanız mümkün. Yapmanız gereken tek şey ise web sitesini ziyaret edip kameranızı açmak. Görüşmede yazışmada mevcut. sohbet rulet ile rastgele görüntülü sohbetsatın almakta.

Ome Tv

Ome uygulaması ile alternatif olarak kullanımda O hakkında, 6 yıldır yayına devamna TV. Genel olarak kullanışlı Omegle’a olanaksızlanmasından beri çok sıkta olan uygulamadan memnun kalırsınız.

küçük sohbet

Paltalk firmasının bir işletmesi olan Tiny Chat işletmesi, ticari olan fabrikaları satın almak içindir. 18 büyük olan kullanıcılar tarafından açık olan uygulamada, kişiyle sohbetlerinin yapılmasına olanak sağlıyor. 18 yaş sınırının temel temeli olmayan olumlu bir platformdur.

Rastgele Sohbet

Rastgele görüntülü sohbet uygulamaların olan Chat Random, yaklaşık 10 hizmetine devam etmektedir. Üyelik oluşturmadan görüntülü sohbet etme imkanı sunan uygulama durumu ülke, seçim seçimi yapabilirsiniz.

Sohbet Rastgele telefonlar için mobil da sahiptir. Dilerseniz indirerek sohbetlerinize devam edebilirsiniz.

 • Brawl Stars elmas takımı

Fruzo

Bir arkadaşlık uygulaması olarak düşünülmüş bu site. Sohbete adaylarınız otomatik olarak belirlenir. Kentle sohbete başlamak için Fruzo web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yüz Akışı

En çok kullanılan görüntülü sohbet uygulamalarından olan Face Flow’da hoşunuza gidenler, tanımadığınız kişilerle görüşebilirsiniz. olan bu platform aracılığıyla uygulama için boyut özel hazırlanmış olan bağlantı ile ilgili iletmeniz gerekir. Bu platform, toplu toplu olarak oluşturma da sunar.

kamera sörfü

aktif yaşam olan Cam Surf ücretsiz olarak görüntülü sohbet yapılırı sağlar. Platformun seçimi kabul edip seçtikten sonra başlanabilir. Bu uygulama da rastgele sohbet sunar.

Zümrüt Sohbet

Bot eğitiminden yararlanmadan önce platformda yaş eğitimi 18’dir. Omegle’a yeni nesil alternatif olarak görüntülenen siteler mevcut olan Zümrüt Sohbet kullanıcıları tarafından tercih ediliyor.

Sohbet Döndürme

Yeni nesil görüntülü sitelerinden en önemli sohbet konusunda sizin yüzünüzden kendinize ait maske filtrelerinden sizin şansınıza imkandır Spin. Filtreleme seçeneği ile seçim yapabilmeniz mümkündür.

En İyi Görüntülü Sohbet Uygulamaları

Görüntülü sohbet uygulamaları teknoloji geliştirilmekte ve yenilikler eklenmektedir. günümüzde en çok kullanılan görüntülü sohbet uygulamaları:

 • Google Duo
 • Skype
 • Azar
 • Facebook haberci
 • Naber
 • Hangout’lar
 • anlaşmazlık
 • Yüz Zamanı
 • sohbet ediyoruz
 • Sadece konuşmak
 • ICQ

Google Duo

Android ve IOS üzerinden sahip olan kullanıcıları kullanabileceğiniz Duo, yüksek kaliteli görüntülü anlatım sunar. 12 kişiye kadar görüntülü izleyin. Görüntülü olarak size ulaşamaz özel efektlerle hazırladığınızlıysanız mesajınızı verebilirsiniz. Sizi tercih eden kişiyi çağrınızı kabul etmeden canlı ön izlemesini sunan özellik ile aramayı tercih etmek sizi beğeninize sunar.

Skype

Dünya çapında en çok indirmeye sahip uygulama uygulamalarından, 25 kişiye kadar canlı anlatım sunar. Uygulamada sesli mesajlar, metin sohbeti, fotoğraflar, ifadeler ve emojiler bulunmaktadır. Çağrı kalitesinden en üst düzeyde olan internet üzerinden yola çıkmak. Yavaş bir bağlantınız varsa Skype kullanmak zor olacaktır.

Azar

Eğitimli eğitimden yararlanan ve pratik bir eğitimden yararlanan öğretmenlerden oluşur. Uygulama sizi. Dilerseniz bu kişi ile arkadaş olabilirsiniz. Yeni arkadaşlıklar, okul dışı dilinizi geliştirmeniz da var. Uygulama 190’dan fazla eser yazarı.

Facebook haberci

Bugün neredeyse artık bir Facebook hesabı bulunuyor. Bu kullanıcı aracılığıyla giriş yapanı ve ücretsiz görüntülü görüşmeyi verecek olan uygulamaya sahiptir. Sıradan sohbetin yanı sıra sunumda sunulan uygulamadan görünümde emoji, çıkartma ve GIF veriyor. Profesyonel futbolda puan kaybetmek Facebook Meseenger’ı kazanıra kazanır.

Naber

Tüm dünyada en çok kullanılan uygulamalardan biri olan Whatsapp, mesaj göndermeden hem de görüntü sunumlarını sunar. Hedeflemekte olan bu uygulamalarla ilgili hedeflere ulaşmayı geliştirmek, kurumsal şirketlerde iletişimin geliştirilmesinde kullanılacak hedeflere ulaşılacaktır. Alışverişte herhangi bir reklamla karşılaşmazsınız. Ücretsiz olan Whatsapp güvenliğinde. Android, Windows ve IOS uygulamalarında kullanılabilir.

Hangout’lar

Alternatif kullanımdan kullanımdan kullanım azalan uygulamadan, Android cihazından olan bir uygulamadan bahsetmektedir. Google bağlantısı içinde çalışan sistemi ile e-postanızdaki ve rehberinizdeki kişilerle hızlı bir şekilde iletişim kurmanızı sağlar. Aynı zamanda yüksek çağrı kalitesine sahiptir. Uygulamada görüntülü arama ek olarak video ve fotoğraf gönderme, GIF, ve gönderme olanize mesaj gönderme yolla var.

anlaşmazlık

Bilgisayar oyunu kullanıcıları olan en çok tercih edilen uygulamalardan biri Discord, sesli ve görüntülü gösterina sahiptir. Bağlantı kalitesi, ücretsiz sunucuları ve diğer özellikler ile son araştırmalara geçmiştir. PC ekran düzeni oluşturmanız da bulunur.

Yüz Zamanı

iPhone’lar arasında görüntü kalitesi sunar, yüksek bir kalite sunar. Sesli ayrılma da bir ürün oluşturmak için tercih etmek için müşteri isteğiniz olması gerekir. Bu şartı sağladıktan sonra ister Wifi mobil veri ile görüntülü konuşmanızı yapabilirsiniz.

WeChat

Bir ödüllü platformda çok sayıda sınıfta yanlış olmaz. Uygulama boyutu görüntüsülü konuşma hizmetinin yanı sıra haber, birlikte oyun oynama izlemede sunar. Dünyadan günleşmek ile popülerleşmekte olan WeChat günleşmek popülerliğinitadır.

Sadece konuşmak

Kullanımı kolay ve seviye. Aynı zamanda çılgın olan JustTalk görüntülü konuşmanızı sağlar. Bu çılgın çılgın kızları yoldan çıkarmanız da mümkün. JustTalk kullanmak için karşı taraf da seçmesi gerekli değil. Ekstra bir ilişki görüşmeye başlayabilirsiniz.

ICQ

Bir neslin vazgeçilmezi ICQ artık mobil uygulama olarak hizmet veriyor. Bu sayede iletişim ve görüntülü olarak görüntülenmiyor. Yapılan tüm konuşmaları olarak şifreleyen sistemi kaynağından yararlanılan özel. Günümüzde gözden geçirilmiş olan güvenlik gözden geçirilmeye çalışılmaktadır. Konuşmayı gerçekleştirmek olan uygulama ile 3D animasyonlar oluşturmanız da mümkün.

Yorum yapmak için tıklayınız

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İş fikirleri, internetten para kazanma, dükkan açmak, finans kredi, ek iş fikirleri ve devamında bir çok içeriğe ücretsiz ulaşabileceğiniz bir sayfaya hoş geldiniz.

To Top