Sosyal Medya

En İyi ve Yeni Korku Filmi Önerileri 2022 (En Korkunç Film Listesi)

Korku filmi için eskisi gibi eski tiplerden yapılanlardan hoşlanmak isteyenler. Sürekli aynı olay örgüsü dönemlerdeki olaylar, kötü makyajlar ve olaylardan çok korkutmaktan çok can sıkıcı olabiliyor. korku filmi yediler için tüm zamanların en beğenilen korkutma başardık. siz de korku filmi ödüyorum gidişatı en iyi korku koltuğune yer bu listeye göz atmalısınız.

En Korkunç Korku Filmleri 2022

Film izleyebileceğiniz platformlarda ” korku filmi bulunuyor. Ancak uykularınızı kaçıracak, içinizi boğmak için korku filmini bulmak kadar kolay değil. Sizler için hazırlanmak için hazırladığımız en iyi korku koltuğu listemizde eski korku bisikleti, en iyi Netflix çocuk koltuğu de yer alıyor.

Emily Rose’un Şeytan Çıkarması1

IMDB Puanı: 6,7

English Adı: Şeytan Çarpması

film klasik bir korku filmi gerçek bir kurgu kılıyor. Emily Rose’ın genç kadınının çocuklarından faydalanacak olan Peder’ın cinayet zanlısı olarak başarılı. Bu Artan Peder kısa sürede tutuklanır. Onu savunan avukatı Erin Bruner dini inançla alıştırma yapmak arasında seçim yapmakta zorlanır. Genç kıza yapılan tabaklardan çıkarmalarının kaderine yakın bir şekilde çizilir. Olayın esas itibarı ile bir şeyden bahsetmeden ilerleme mi yoksa epilepsi hakkında bir şey hakkında netleşmeden geleceğinden bahsedilecektir.

Filmde gece 03.00 şeytanın saati olarak görmekte. Filmi izleyen bir geçiş olarak geceleri bu sabah uyanmakta ve garip hissettirmektedir. Siz de korkuyu derinlerde yaşamaktasınız korku korkusu Adını yazdırmış bu filme bir şans ver kazandım.

Blair Cadısı projesi

IMDB Puanı: 6,5

Şimdiki önermemiz korku ustası Stephan King’den geliyor. Onu korkutmaya çalışmakta filmlerin başında The Blair Witch Project’ten eğitimden sonra tüm zamanların en iyi korku filmi olarak nitelendirmek yanlış olmayacaktır.

Eski korku figürü daha başarılı oluyor.” 1999 yılında gösterime girilen filmdeki haklı çıkaran film. Filmde 3 sinema yemeklerinin Blair Cadısı efsanesi hakkında bir şeyler elde etmek amacıyla satılan Maryland ormanlarında anlatılanları anlatılmaktadır. Onlardan sadece görüntülerin izini sürdüm.

  • Whatsappta Çevrimiçi Görünmemek İçin Ne Yapmak Gerekir?

Büyücülük (Korku Seansı)

IMDB Puanı: 7,5

Konusu yaşanmış olaylardan alınan filmde doğaüstü olaylara tesadüf eden ünlü Ed ve Lorraine Warren çiftinin incelemeleri yoğun vakaya yer verilmektedir. Aldıkları bir telefonla çalıştıklarını en zor görevine at bilmezler. Gözlerden uzak olanlardan bir çiftlik evinin elde edilmesinden ibaret olan evi kuşatmaktan geri dönüstü artık. Korkuyu iliklerinize kadar hissetmenizi sağlayacak bu filmi olası izle.

O

IMDB Puanı: 7,3

Küçük bir kasabada ve okullarında dışlanan 7 arkadaşın başının büyük beladadır. Kurban en büyükna göre olmayacakları Pennywise; palyaço kılığında bu hayatta zindan etmektedir. Okulda konaklama için yapılacakları tartışmanın yanından kalacak.

Bu filmi izleyen kişiler palyaço fobisi.

Kalıtsal (Ayin)

IMDB Puanı: 7,3

En başarılı çocuk koltuğu arasında yer alan filmde Graham karanlık aileye karşı anlatılıyor. Ailenin yaşlıları Ellen öldükten sonra kızı ve dünya çapındaki fertlerilerki aile sırlarını keşfederler. Başlarına gelen olaylar, her geçen gün daha da çıkılmaz bir hal alır.

Karaağaç Sokağı Kâbusu

IMDB Puanı: 7,5

Klasik korku oyunculuğu yeniden inşa edildi, 1984 yılında çekildi. Los Angales’ın bir mahallesinde çoğu zaman kullanılabilir. Elerinde keskin bıçaklar katil, askeri çocuklarını öldürdüğü ailelerin gazabına uğrayan Fred Krueger’dır. Bu adam Freddy olarak gerimüş ve insanlar rüyadayken dönüşlerini içerde. Karaağaç Sokağı Kabusu’nu izlemeden gerçek bir korku sevme diyemezsiniz.

Manyak

IMDB Puanı: 6,1

Yüzüklerin Efendisi filmi ile tanıştığımız Elijah Wood’un sunduğu bu filmde; 1980 film yapımını yeniden oluşturması. Kolaylık sempatik hallerine alışık renkleri Wood’dan hoşk tam bir manyak olarak. eğitimdeki mankeni olan Frank’i öldürdüğü cesetlerinden bu taş mankenlere yönelik. Son kurbanı ise Anna’dır. Frank için çıkacak olan Anna, canını bu manyaktan kurtarabilecek mi?

Gerald’ın Oyunu

IMDB Puanı: 6,6

Gerlad’s Game konusuna dikkat çekmekten kaçınınız. Evliliklerinde rutini bozmak ve heyecanla katlanmak için yüklenmek üzere olan, kadının hayatından geçirmesiyle bir yerdeki hayatta kalmak zorunda kalmak. Carla Gugino’nun oyunculuğu gözlüğü doldururken film de en iyi Netflix çocuk koltuğu arasında yerini aldı.

Davet

IMDB Puanı: 6,7

Filmde eski ve karısının yeni eşinin kendi evlerinde verdiği yemek davetinde Will’in başına gelen olaylar anlatılıyor. Seyirci sıkmadan, sürekli tetikteyi sağlayan film; az çocuk korkutma arasında yer kesinlikle daha çok hedefine ulaşmayı hak ediyor.

Cadı

IMDB Puanı: 6,8

Netflix’te yayınlanan Queens Gambit dizisi ile tüm kasıp kavuran Anya Taylor-Joy başrolde. Bu rolde de seyirciyiy Anya Taylor-Joy; akıllarda kalan bir korkuna imza attı. Korku ve gerilim sevenler için en iyi alternatiflerden biri olan filmi tekrar izle.

Takip Eder

IMDB Puanı: 6,8

Sıradaki filmimiz de korku ve gerilim sevenler için geliyor. Hoşlandığı çocukla şehir dışında bulunan bir harabeye gittikten sonra baygınlık denemekni fark eden Jay’in hayatı kabusa döner. Onu ya da bir ürününden emindir. Bu ortamda eğitim görmekte ve birlikte bir çözüm yolu öğretmeler. Bundan sonraki hayatınızdaki gerilimin bir saniye boyunca sizi canlandıracağı bu filmi sevindireceksiniz.

28 gün sonra

IMDB Puanı: 7,6

İngilizce’de eğitim veren bir okul eğitimi ve öğretmek için alıştırmalar üzerinde deneyler. En sonunda “öfke” bir virüs siberler. Buna tepki gösteren bir grup eylemci rağbette kullanılanlardan örneklerden serbest bırakılırlar. Serbest bırakılan candaki istasyonda bulaştığı ve kişide cinayet ve cinnet’i arttırdığı için dışarı çıkılmaz bir hal alır. Bu tesiste 28 gün içinde bir çizim gösterir ve çok az insan kalır. İşte filminin devamında bu hikayelere yer verilir.

Yetimhane

IMDB Puanı: 7,5

Bazen yetim öksüzlerin yaşadığı bir yetimhanedeki korku dolu işleniyor. Laura, bu yetimhanelerden büyüyen bir kadındır. Artık evlenmiş ve bir çocuğu olmuştur. 7 çocuğumla birlikte olan kişiler kapalı olan kişiler için döner ve orayı restore edip engelli ve hasta çocuklar için güzel bir yer inşa etmek istenmektedir. Peki, onun şey bu kadar kolay olacak mı?

sus

IMDB Puanı: 6,6

Bir seri katili olmayan engelli yeni kurbanı olarak. Bu seri katilin saldırdığı geceye günlük olayların anlatıldığı film tam bir ölüm kalım tartışması sunuyor. Filmin izleyip geçtiğinde, filmin içinde kendini biraz zorlayabilir.

gülümseyen adam

IMDB Puanı: 6,4

Küçük tatlı bir kız evde tek başına kalmış. Her şey normal seyrinde devam ederken küçük kızla ve saf kötülükle yüzleşmek zorunda kalır. Gerilim ve sevenler için ideal bir film söylemeliyiz.

İniş

IMDB Puanı: 7,2,

Genç ve güzel bir kadın eşi, kızı ve deneyimliyla bir geziye çıkar. Bu gezideki ilginç bir kazaya olurlar. Bu basit üzerinden 1 yıl sonra yine sınıfta ile sıraya çıkar. Düşen bir kaya. Bu olaydan sağ için olan hiçbir ekipman ekipmanı yok. Zamanlama çatlaklar oluşur. Herkes kendi başına hareket etmeye başlar. Kimler kalabilecektir?

Yorum yapmak için tıklayınız

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İş fikirleri, internetten para kazanma, dükkan açmak, finans kredi, ek iş fikirleri ve devamında bir çok içeriğe ücretsiz ulaşabileceğiniz bir sayfaya hoş geldiniz.

To Top