Esnaf

Ev Hanımları Nasıl Kredi Çekebilir? 2022

Ev hanımları, finansman finansmanı için bankalardan kredi sistemine sahiptir. Bankalar kredi kullanımında gelir gelmezden dolayı ev hanımlarının kredisi zorlaşabilmektedir. Ev hanımlarına kredi veren araştırmaktan, herhangi bir işte buradandan ne yazık ki ucuz, uygun olmayan görmemektedir. Eğer üzerinizde mülkünüz ya da taşıt var ise kimi ipotek göstermeniz durumunda kredinizi kullanımınızı onaylayabiliyor. Ziraat Bankası, Vakıfbank ev hanımlarına kredi nasıl yapılır nasıl yapılır? Ev Hanım Kredi Çekebilir mi? bölümlerimizde detaylandırdık.

Ev Hanımlarına Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar 2022

Ev hanımları, standart bir kredi alanında bulunarak kaynaktan yararlanabileceksiniz. Ev hanımlarına özel olarak kredi paketleri bulunmamaktadır. Bankalar, kredi düzeni kişilerden maaş bordrosu, gelir belgesi vb. belgeler talep edilen gelir durumu belgeleyen evrakları incelemektedir. Kimi, kredi ödemesi talep edilmez. Bu durumda ev hanımlarının kullanımıyla karşılayabilmektedir.

Ev hanımlarına gelir belgesiz kredi olanağı sunan krediler:

 • Ziraat Bankası,
 • PTT,
 • TEB,
 • şekerbank,
 • Akbank,
 • İş Bankası,
 • Denizbank,
 • ING Bank kredi veren ev hanımlarına gelir belgesiz. Ev hanımları kredi verena başvuru yaparak ihtiyaç kredilerini kullanabilirler.

Ev Hanımları Nasıl Kredi Çekebilir? 2022

Sigortası için bir iş işletmesi evlerinin kredisi için gerekli olması gerektiği gibi taşınmanız gerekir.

Ev hanımlarına kredi veren bankaların koşullarında:

 • Kullanılmak istenen kredi, uzun boylu. Kredi almak için ipotekli ve ipotekli bir tapulu ile eşleşirsiniz.
 • Krediyi ödeyebileceğinize bir belgenin olması gerekir. Bu mülk üzerinize araç ya da herhangi bir mülk olabilir. Ayrıca banka sizden kefil göstermenizi talep edebilir.
 • Kredi yönetimi veya bir yönlendirme yönteminin kullanılması.
 • İpotek gösterilecek veya taşıt için çalışacak kişilerdir.
 • Kredi notunun yüksek olması temel şartlardan biridir.
 • Varsa, ek gelir beyanında olması gerekir. Bu ek gelir arasında kira vb. olabilir.
 • Ev hanımı durumda anne veya emekli aylığını alacak durumda ise bu aylığı bankaya borçlu olan kredi kullanabilmektedir.

Ziraat Bankası Ev Hanımlarına Kredi Başvurusu

Ziraat Bankası, “ev için özel tasarım oluşturmasa da belirli kullanıcılar ile ev hanımlarına kredidırabilen yerler arasında yer almaktadır. Banka, gelir durumunu gösteren bir belge ya da maaş bordrosu yerine geçebilecek ipotek talep edilebilmektedir. kullanıcı kredi notu, sicili ve geçmiş banka işlemleri için başvuru yapılabilir.

Ziraat Bankası ev hanımlarına kredi Kitap için en yakın tıp okulunda.

Bankadan kredi kredisine başvuracak ev hanımlarının geri ödeme tablosu:

Kredi Tutarı Vade Süresi Faiz Oranı Aylık Taksit Tutarı
20.000 TL 36 Ay %1,59 773,11 TL
30.000 TL 36 Ay %1,59 1.159,67 TL
35.000 TL 36 Ay %1,59 1.352,94 TL
40.000 TL 36 Ay %1,59 1.546,22 TL
Ziraat Bankası Ev Hanımlarına Kredi Başvurusu

PTT Ev Hanımlarına Kredi 2022

Türkiye’nin ulaşım kolaylığı sağlayan PTT tesislerinden kredi kullanan ev hanımlarının sayısı artıyor. Bankalar, PTT hakkında bilgi verirler. PTT uyumlulu Aktifbank ihtiyacından faydalanabilmek için gelir göstergesini gösteren belgenin gerekli olması gerekir. 36 varan vade imkanı ile emekli maaşı veya kira geliri bulunan ev hanımları krediden yararlanabilmektedir.

 • Elden Taksitle Telefon Almak İstiyorum

TEB’den İhtiyaç Kredisi Başvurusu 2022

Ev hanımlarına kredi alanlarını tanıtan TEB, CEPTETEB mobil ödeme ile kredi finansmanı alanındadır. CEPTETEB ihtiyaç kredisi ile 3 ay varan vade ile kredi kullanılabilmektedir. CEPTETEB uygulamasına giriş yaparak ”Kredilerim” için kredilendirilen arazilerde, ön başvurunuz değerlendirildikten ve kredilendirildikten sonra kredinizi sağlar.

CEPTETEB kredi kullanımlarında kullanım için kullanım için doldurularak ön başvuruda bulunabilmektedir.

Şekerbank’tan Ev Hanımlarına Kredi İmkanı

Ev hanımlarının oluşturması için Şekerbank’ın olduğu bir kampanya bulunmamaktadır. Ancak gereklilik kredisine başvurarak krediden faydalanabilirsiniz.

Şekerbank ihtiyaç kredisi için talep edilen hedefler:

 • Kredi içinde olacak kişi kimlik belgesinin fotokopisi
 • yapacak kişiye ödenmemiş bir fatura örneği,
 • Gelir durumu gösteren belge,
 • Alınan maaş üzerinde haciz gösteren belge,
 • Eğer ek gelir varsa bu ek gelirleri gösteren belge (kira kontratı, araç ruhsatı vb.)

sistem olarak sayılan belgelere ek belge eklenebilmektedir

Akbank Gelir Belgesi Talep Ediyor Mu?

Akbank ev hanımları kredisi ile gelirz finansman olanaklarından yararlanılamayanlar. İster şubeden online olarak kredi sağlamakta bulunulabilmektedir. Akbank müşterisi istiyor Akbank mobil veya internet şubesinden başvuru belgesiz ve imzasız kredi müşterisi olabilir. Eğer Akbank müşterisi değil TC kimlik belgeniz, size geliru gösteren belge ve ikametgah adresiniz ile size en yakın Akbank şubesine ticari amaçlı kredida bulunabilirsiniz. Banka, bu belgelere yönelik olarak veya kefil istekleri eknde bulunabilmektedir.

Akbank ihtiyaç kredisi örnek ödeme tablosu şu şekildedir:

Kredi Tutarı Vade Süresi Faiz Oranı Aylık Taksit Tutarı Toplam Ödenecek Tutar
20.000 TL 36 % 1,94 826,58 TL 29.756,89 TL
25.000 TL 36 %1,78 1.002,37 TL 36.085,36 ​​TL
30.000 TL 36 %1,78 1.202,85 TL 43.302,43 TL
40.000 TL 36 %1,78 1.603,79 TL 57.736.58 TL
Akbank Ev Hanımlarına İhtiyaç Kredisi

İş Bankası Ev Hanımlarına Kredi Veriyor Mu?

İş Bankası’ndan kredi kullanmak isteyen kişilerden kabul edilmemektedir. Bu belgelerden gelir belgesi veya maaş bordrosu bulunur. Ev hanımları çalışma ve haftalık eğitim planlarında çalışanlarn kredi kullanmaları kolay olma. İş’ndan kredi kullanmak isteyen ev hanımlarının emekli maaşları, aylıkları veya ipotek ettirebilecekleri konut ya da taşıtları olacak.

İş Bankası 50.000 TL’ye kadar kredi verilemez. Banka şubesine gitmeden bankadan satın alabilirsiniz. İşCep, internet şubesi veya bankamatiklerden yardım alabilirsiniz.

Vakıfbank Ev Hanımlarına Kredi Başvurusu 2022

Vakıfbank için kullanılacak kredi talebinde bulunan ev hanımlarının geçmiş dönemlere sigorta talebinde bulunmanız gerekir. Bu durumda olan şu anda gelir belgesi ev hanımları düşük ihtiyaç kredilerine mobil veya internet bankacılığı üzerinden başvuru yapabilirsiniz.

50.000 TL’ye kadar kredileri 36 ay vade ile %1,61 faiz oranı ile kullanabiliyorken 50.000 TL üzeri ihtiyaç kredilerinizde 24 ay vade ile %1,61 faiz oranı ile online hizmet kanallarından başvuru yaparak kredi kullanabilirsiniz. Mobil kullanıma uygun başvuruları kötü amaçlı kullanımlar yüksek ise, mağazalardan yapılan bir uygulamada başvuruda kullanılır.

Halk Bankası Ev Hanımlarına Kredi Başvurusu

Halkbank ev hanımlarına kredi başvurularını internet şubeleri, Dialog, mobil veya Halkbank web sitesi üzerinden yapabilirsiniz. Online kredi için en az 1.000 TL en fazla ise 50.000 TL kredi kullanılmaktadır.

Online başvuru yapan bayanlarının başvuruları gün içinde ev ve kredi değerlendirme sonuçlarıyla ile ulaşılır. cep telefonuna iletilir. Kredisi kullanımından faydalanabileceğiniz kişiler için otomatik kullanım ile aylık taksitlerini vadesiz otomatik olarak aktararak kolay ödeme imkanlarından olabilir. Kredinize Zaman Halkbank şubelerinden ödeme yapabilirsiniz veya kredinizi kapatabilirsiniz.

Denizbank’tan Özel İhtiyaç Kredisi

Ev hanım olarak Denizbank tarafından yapılan iki özel kampanyaya dahildir. Bu kampanyalardan ilki, ”Ev Hanım Özel Altın Günleri”ne yöneliktir. Diğer ise “Ev Hanımlarına Mevduat Biriken Hesap” paketidir.

Denizbank’tan kredi almak isteyen kredi notuna dikkat edilmesi gerekir. Kredi kredisi notu en az1200 olmalıdır. Ayrıca sicilinizki ödemeleriniz, banka kredi başvurularınız vb. işlemlerinizde kredilerinize göz atın.

Denizbank ev hanımları için genel şartlar:

 • Düzenli olarak geliri olmak,
 • yüksek kredi notu,
 • geçmiş dönem kredi kartı ve kredi ödemeleri,
 • temiz kredi sicili,
 • Bankanın gösteri hizmeti ya da kefil hakkını aranmaktadır.

Denizbank’ın ihtiyaç kredisi şu şekildedir:

Kredi Miktarı Vade Süresi Faiz Oranı Aylık Taksit Tutarı
10.000 TL 12 %2,28 988,85 TL
10.000 TL 24 %2,28 573,81 TL
10.000 TL 36 %2,28 440,18 TL
Denizbank Ev Hanımlarına Özel İhtiyaç Kredisi

Ev Hanımları ING Bank’tan Kredi Kullanabilir Mi?

ING Bank ev hanımları kredisi ilgisinden yararlanmaktan faydalanamamaktadır. Bankanın göz önünde bulundurulması yerleştirmeler, ev hanımının sicilinin. Düzenli kredi ve kredi kartı ödemeleri bu sicili yönlendirir. Düzenli gelire sahip olmayan evlerinin ING Bank’tan kredisi için kefil hanım, ya da ek işletmeye ihtiyaç vardır.

ING Bank kredisine başvurmak için başvurmak için başvuruda bulunabilir, size en yakın banka şubesine başvuruda bulunabilirsiniz.

Kredi Kullanımık İçin Ev Hanımlarının Kredi Notu Ne Olmalıdır?

Kredi notu, sahip olan bir banka husustur. Gelirden yüksek olan dahi, krediden değil, kredilerden yararlanma imkanınız bulunmaktadır. Kredi notu aralıkları ve kredi durumlarını gösteren tabloları yer alacak.

kredi notu Krediden Yararlanabilmek Risk Durumu
1-699 arası Çok sayıda En gir
700-1099 talep düşük olasılık Ortaokul
1100-1499 arası Gelire Bağlı az durum
1500-1699 sıkıyor yüksek olasılık iyi
1700-1900 arası çok yüksek çok iyi
Ev Hanımlarının Kredi Notu

KOSGEB’den Kredi Ev Hanımlarına!

Canlılara yardım etmek ile ekonomiyi tutmayı ve burada iş sahibi olmak için ilk etapta girişimcilik eğitim kurslarına eğitim kursuna dahil edilmesi gerekmektedir. Daha sonra bu kurs başarısı ile tamamlanıp Girişimcilik Belgesi.

Kendi iş seçeneklerinden yararlanmak isteyen ev hanımları, ödemesiz geri ödemelerinden yararlanabilen ödemelerden faydalanabilir. 65.000 TL’den 365.000 TL’ye kadar uzanan bir ortamda, bizler hayalini gerçekleştirmesini sağlıyoruz.

Yorum yapmak için tıklayınız

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İş fikirleri, internetten para kazanma, dükkan açmak, finans kredi, ek iş fikirleri ve devamında bir çok içeriğe ücretsiz ulaşabileceğiniz bir sayfaya hoş geldiniz.

To Top