Yeni İş Fikirleri

İstanbul’da Bulunan Ayakkabı Toptancıları (GÜNCEL)

Satılık toptan eşya perakende satış işi yapmak ve ayakkabılarının kapış satıldığını ve çok para kazanarak zengin olduğu için hayal kırıklığına uğramış bir haberimiz var. Ayakkabıcılık ne kadar karlı bir iş olacak olsun basit işinden başlamak ve basit bir iş olarak görmekler kısa bir süre sonra paralarını döndüremeden bu işi nasıl görünebilecekler.

Ayakkabı Toptancıları

Açılacak olan şeyler kendi başına içinde için toptan satışa yönelik olabilecek 10 liradan satılan ve dükkanda satılamayan kadar olabilecek gibi bir düşüncede olanlar gibi şeyler ama üzerinde hiç iç açıcı değil.

  • Toptan ayakkabı ayakkabıcı dükkanı açmak için seviye ve boyut yardımcı olacak toptancılar ile kullanmanız gerekiyor.
  • Tanınmış ve ayakkabı modelleri çok olan ve geniş bir ayakkabı koleksiyonuna sahip topta ile anlaşılarak küçük modellerde ve şık modellerde onu alıcısı olacaktır.
  • Bunun için biraz için pazara yapılacak olan ayakkabıcılar hangi toptancılarla biraz bilgiden faydalanmak için yarayabilir.
  • herkesin kullanımına yönelik bir yatırım dukkanacmak.com yapacaksınız ve bunun için iş planınızın olması sizin için daha iyiyi daha net tasarımı kolaylaştıracaktır.
  • Yapılacağınız ürünün aşamasını alındıktan sonra üründen satın alındıktan sonra kalsın.
  • Çocuk toptan satış yerlerin araştırmasını kullanarak yardımcı olacak kişiler olacak kişilerle bu işi de hallettikten sonra tasarlanacak olan kendi başınıza işinizde çok uzun sürmeyecek.
  • De gibi her işte olduğu gibi sermayesiz yola çıkamazsınız.
  • İstanbul da çakma sporn yeterli toptancılarını bulmak için Eminönü’ ne ve Beyazıt’a başvurmanız. Her marka yürüyüş ayakkabısı mekanlarının buraları.
  • İstanbul toptancılar çarşısı İstoç’ta tüm toptancıların mağazalarını bulmak mümkün. İstanbul Merter’de Toptan Giyim Ürünleri Satışı kimler toptancı adreslerini ister.

Öte yandan tüm ayakkabı ve çanta toptancıları için İstanbul Gedikpaşa ayakkabı toptancıları olduğu diğer semtlerden biri. Her türlü ayakkabı ve çantayı Gedikpaşa’dan toptan satış yapabilirsiniz. Tam adresler için kişiler hakkında bilgiler yazımızı okumaya devam edin..

ayakkabı-toptancısı
Toptan Ayakkabı Alıp Satabilirsiniz.

Tanınmış ve ürün seçeneği çok olan ve ayakkabıcının kullanımıyla mutlu geçen kişiler ve firma bilgileri ise şu şekildedir;

Ayakkabıcılık Yavuzlar

Toptancıların arasında en çok tercih edilen toptan satışa sunulan toptan eşya ile herkesten farklı olan küçük ayakkabı Merdan firmasının toptancılarının küçük gruplarının içinde Yavuzlar ayakkabı Merdan şirketindeki toptancıların satışıyla karşılayabilirsin. Kendinden olası Türkiye’nin çoğunda ilinde ki yetiştirmeye ulaştırmaktadır. Dünya çapında bir ayakkabı pazarından çıkan ve Türk ayakkabılarını dünyada aynı zamanda edinmiş bir toptan ayakkabı firması.

İstanbul Beyazıt’ta mağazası olan firmasının açık adresi: Emin Sinan Mh. Pertev Paşa Sk. (Gedikpaşa ) Beyazıt – İstanbul

Tokgöz Ayakkabı Toptan Satış Mağazası

Bayan ayakkabılarının satışını ve toptan satışını yapan Tokgöz firması 1982 yılında kurulmuştur. Kemer çanta gibi geniş bir ürün yelpazesinde yaşamakta olan firma İstanbul Gedikpaşa ‘da halen devam etmektedir. Firma toptan satış satıyor. Ayrancı İşhanı No:90-93 Beyazıt – Fatih / İstanbul Tel:

Ayakkabı Pazarı

Zenne, Merdane, Garson, filet, patik, bebek ürünleri ile internet sitesi üzerinden online toptan satış yapmaktadır. 1974 yılından beri toptan satış mağazasında bulunan firma online satış noktasındaki satış mağazalarını, çalışan ve ürün maliyetlerini satın almak için kolay ulaşım amaçlı ürünler, kargoya ve ucuz ürünleri tedarik etmek için aynı ürünü satmak için online satış mağazasına satış mağazalarını satmak için ürün satın almak için ürünler . Ayrıca Türkiye geneline veren firma bayi ağıyla büyümeyi hedeflemektedir.

Ayakkabı Pazarı Tic. AŞ Adres: Sok. No.7 Beyazıt/ Tel: 43 – 32 44

  • Basit Usulde Vergi

ayakkabı-pazarı
Ayakkabı Pazarı

Dürüst Toptan

Merdane, zenne, bebek, yazlık okulları, garson, flet ve patik türlerinde toptan satış yapılmaktadır. Ayakkabı ve kıyafet üzerine toptan ve online satış yapan bir markadır. Ürünlerin üzerinde adet ve koli fiyatları yazılmıştır. Spordan okula kadar pek çok çeşit mevcuttur. Fiyatlar da uygun.

Ayakkabıları araştırma ve sipariş vermek için tıklayınız.

Dedeoğlu Ayakkabı

okuldaki her çeşitya ücretsiz kargo ile kolayca ulaşabilirsiniz. Firma sağlık konusuna sahip olmaya yönelik çalışmalar yapmaktadır. Sektörde 50 teklifte hizmet veriyor. Spor ayakkabı, sandalet, klasik modeller vb. tüm modellere bu firmadan ulaşabilirsiniz. Firma stoklarını sürekli olarak değiştirmektedir.

Siz de oyuncak gibi, internetten satın almaktan eldiven gibi, online olarak satın alma işlemi de gerçekleştirebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayınız

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İş fikirleri, internetten para kazanma, dükkan açmak, finans kredi, ek iş fikirleri ve devamında bir çok içeriğe ücretsiz ulaşabileceğiniz bir sayfaya hoş geldiniz.

To Top