Esnaf

KOSGEB Cafe İş Planı ve Nace Kodu 2022 (YENİ ONAY ALDI)

Kosgeb’e başvuru yaparak iş projelerini onaylatan genç girişimciler Kosgeb kredisi ile cafe açmak için hiç beklemeden dükkanlarını açarlar. Küçük bir kafe, kahvehane, kıraathane, makarna salonu ve kafeterya, gençlere hitap eden klasik veya modern görünüme sahip kafe açabilmek için sizin KOSGEB’den kredi talep edebilirsiniz.

Kosgeb iş kredisi ile iş yerlerini yeni isteyen işletme işletmeleri, makine teçhizatını ve diğer giderlerin finansmanını sağlamak isteyen girişimcilere yatırım yapan girişimcilerin iş planlarını hayata geçirebilecekleri krediler elde etmeyi planlıyor.

Cafe Nasıl Açılır?

Cafe için başlangıçlar sermaye gereklidir. Cafe işletmelerinde satın alınacakları planlanmalıdır. açılacak olan cafenin işletme potansiyelini de gözden geçirme gereklik. İş yerinin hedef kitlenin yönüne yönelik ürünlerin satılması önemlidir. personel, ısıtma ve yazar soğutma sistemleri, reklam tabelası kasa, bilgisayar bilgisayar gibi giderlerin yanı sıra dairesine kayıt olmak için yapılacak olan harcama kalemlerinin ödemesi için gerekli olan finansmanı sağlamak için, kredi kredileri ile, franchise uyumlu marka dükkanlardan ve devlet kredileri verilir. Devlet Kosgeb ve faizsiz kredilerle hibelere teşvikleri vermektedir. Kosge kredisi ile cafe açmak isteyenler Kosgeb’e başvuruda bulunarak işletme giderleri için hibe kredisi alacaklar.

KOSGEB Cafe Nace Kodu;

Aşağıda ki görselde kafeteryalar ve içerik içerde servisler için nace şifreleri görüntülenmektedir. 55 – 56.29 arasında herhangi bir kod ile burada. Hangi kod işletmenize uygunsa o kodu.

kosgeb-cafe-açmak-nace-kodu
KOSGEB Cafe Nace Kodları

Sermayesiz Kafeterya Açılır mı?

Girişimciler destek olabilecekk için çeşitli iş projeleri ile kosbe başvuruda. Kosgeb den destek hibe kredileri almak isteyenleri öncelikle uygulamalı girişimcilik eğitimine sahip olmak zorundadırlar. Sertifika girişimciler Kosgeb hizmet müdürlüklerine başvurular ile iş yapacakları işletme projelerinin kabul edilecek durumda hibe kredisi alınabilir. Cafe açmak isteyen girişimciler Kosgebe başvuruda bulunarak hibe kredi alacaklar. İşletmelik kredi destek programı ile girişimcilere hibesini işletme için gerekli ekipmanların harcama faturalarını ve gerekli ile Kosgeb müdürlüklerine başvuruda bulunmaları gerekmektedir. Kosgeb tesisine yönelik bir kafe için kampanya değerlendirmelerde olumlu olması durumunda Kosgeb kredi olabilir. Girişimciler isterlerse iş yerlerini büyütmek için 1. yıllarını doldurmaları durumunda 100.000 TL faizsiz kredi alanlarında da okullar.

Aşağıda örnek olarak bir aile bahçesinin iş planı yayınlanmıştır. Bu iş planında işletmesinin değiştirip değiştirip, cafe projenizi iş. Aşağıdan word (doc) dosyasından indirilebilir.

Eğer bu işe girmeden önce hiç paranız yok, toplam kosgeb merkezleri ile görüşerek, hizmet bilgi amaçlı. Yeni gelecekler için, harcamaları banka ihtiyaç kredisi ile çözebilirsiniz. Bu ürünleri paranız olmadığı için tüketicilerden düşmeyin.

  • Market Açmak İçin Kosgeb Kredi Veriyor Mu?

Yorum yapmak için tıklayınız

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İş fikirleri, internetten para kazanma, dükkan açmak, finans kredi, ek iş fikirleri ve devamında bir çok içeriğe ücretsiz ulaşabileceğiniz bir sayfaya hoş geldiniz.

To Top