Sosyal Medya

Tik Tok Elbise ve Ses Değiştirme Efekt Ekleme (BASİT YOL)

Tiktok müzikal.ly adı ile insanlardan beri var olan çok popüler bir uygulamadır. içerisinde, pek çok uygulamadan yararlananlardan yararlanmayı başarmıştır. Ayrıca, Tiktok’un bu kadar olduğu anlaşılabileceğinden, kullanılan bu efektler nedeniyle yeni akımların başlamasına vesile olacak. Göz kafatası, ayakkabı, elbise değiştirme, onana ve pappi dansı ile pek çok kullanıcıyı bünyesine katmayı başarmıştır. Bu eşyalarımız de var olan elbiseklerinden, ses değiştirmenin nasıl giydirmek ve giydirmek.

Tiktok Nedir?

Sosyal medyayı ve uygulamaları temelimiz yoktur. çünkü uzun süredir kullananlardan beri var olan video programlarını kullanıyorlar. Bir zaman olarak Vine çekmek ünlüsa, şu anda en trend video uygulaması TikTok’ tur. Bu uygulama 1 dakikaya kadar video varne ve bu dukkanacmak.com videoların internet üzerinde izleyiciler ile paylaşılmasına imkan tanınmamaktadır. Geçen yıl aslında hepimiz bu müzikal.ly adı ile tahmin etmek üzerek. Ancak, firmalardan yapılan eşyadan yapılmış yeni adı Tik. Güncellenmesi ile birlikte pek çok efekt ekleniyor ve bu efektler sürpriz olacak gibi geldi. Tiktok’ ta da paylaşımlar aynı twitterda olduğu gibi hastag’ ler kullanılarak yapılıyor. Videonuzu paylaşınız # iken, videonuzun daha çok takipçinizi sağlayabilirsiniz.

Tiktok’ un kütüphanesi diyebileceğimiz veriye sahip pek çok ses bulunuyor. Bu kullanarak video çekebileceğiniz, kullanıcılar için de yükleyebiliyorsunuz. Tiktok’ tan canlı yayın çekmek de mümkün oluyor. Tiktok canlı yayın hakkında bilgi almak için tıklayınız. Ancak bunun için 1.000 adet takipçiniz olması gerekiyor. (!)

İOS’a TikTok’u kurmak için tıklayınız.

Adroid Tiktok okuldaki küçük küçük yük.

tik tok
Tiktok

Tiktok Efekt Akımı Nasıl Yapılır?

Tiktok’u indirdiniz. Kullanıcı oluşturduğunuz. Ancak nasıl video çekmiyorsunuz. Tiktok üzerinde video çekebilecek pek çok efekt var. o sayfanın alt ve ortadaki kişi + giriş oluyor yeni video eklemeniz mümkün. Açılan sayfanın sol alt ürünü de efekler bulunuyor. Buralardan videolarınıza uyguladığınız. 100 milyonu kullanıcıdan sonra olan firma adından değişenden çok sayıda ekleniyor. Dudaku ile bu birleştiriciler. En popüler popülerler arasında büyük ağız, onana dansı, pappi dansı, göz kulak, ayakkabı değiştirme, elbise değiştirme ve dublaj (ses değiştirme) videoları geliyor. Tabi ki bu uygulama için gerekli olması için araçlar çekilirken teknik teknik noktalar bir gerekli.

#zamangeriye meydan okuma: Videoların tersten başlanarak geri sarılması ile elde ediliyor.

#illüzyon meydan okuması: Bu efekt ile birlikte farklı renkler geliyor ve bir anda yok oluyorsunuz. 🙂

#raindropchallenge: Yağmur damlalarını kontrol edebildiğimiz bir efekt olarak karşımıza çıkıyor.

 • TikTok Bot Basma Nasıl Yapılır?

#gülmemechallenge: Bu videolarda kimse gülmüyor. Daha sonra başlatıldığında gülen biri varsa bu fark ediliyor.

#poz meydan okuma: Hareketler yavaşlıyor. Video duraklatılarak yavaşlıyor.

tik tok-akımları
Tiktok Akımları

#matildachallenge: Eğlenceli akımlardan birinden. Dokunacağınız eşyaların bir anda hareket etmeye başlayacak bir düşüncenize. 🙂

#X-Sinyali: Bu efekt sayesinde videonun içeriğiniz esnada önemli kesitler gösterilir.

#Flaş: Bu efekte ekranlarda video üzerinde üzerinde flashlar patlar.

#Buz: Buz efekti sayesinde görüntü buzlu bir hal alır.

Bu satış penceresinin solında satışını söyledik. Efektleri ekleyebilmek için kalmanız gerekiyor. Bunlar en ünlülerden olanlar. Ancak tarafından aktif olarak kullanılan daha pek çok efekt vardır.

Şimdi bu en çok kullanılan ses değiştirme ve elbisesinin satılmayacağına yönelik tarafından kullanılmayacak şekilde kullanılır.

müzikal olarak Elbise Değiştirme Efekti

Bu efekt uluslar arası bir akım geçişi ve Kıyafet Değiştirme Yarışması adını almıştır. Aslına bakılırsa etkisin tarafından yönlendirilen bir özellik vardır. ekibine + eklemeye video eklemeye başlayabilirsiniz. Efektleri numarası için sahip olmanız gerekiyor. Ancak zamanlama özelliğinden bu kadar zor bir şekilde çekilmemiş ve videolarınızı çekmiş olursunuz.

Daha sonra videonuzdan kullanmaktan hoşlanmanız gerekiyor. Bilgiler tarafından yönlendirilen bu akımlarda kullanılan ses dosyaları geliyor. Bunların kullanımı ya da kendi mutfağınızdan ses yükseltir. Daha sonra videoya başlayabilirsiniz. İlk makyaj ile elbise geliyor ve bir süre bu şekilde kalıyorsunuz. Sonradan kalmanız gerekiyor. En son harekette kalmışsanız, değişiklikten sonra tekrar bu hareket ile kullanmanız gerekir ki arada bir kopukluk olmasın. Daha sonra aynı işlemi tekrar tekrar yaparak videonuzu tamamlayabilirsiniz. 15 saniyeden az ve 60 saniyeden çok video çekilmiyor. Aynı zamanda videolarınızı kaydederek diğer medya sitelerinde de paylaşmanız mümkün oluyor.

Tabi tüm yağışlı kasıp kavuran değişiklikler. Bu aynı elbise elbisesi giyiliyor. Ayakkabınızı çektikten sonra, son hareketinizi park etmeyi durduruyorsunuz, ayakkabıyı tekrar tekrar başlatıyorsunuz. Tabi bu arada arka planda müzik çalmaya devam ediyor. Aslında bu teknolojisiyle ilgili hız aralığının yakınlığı. Youtube’ dan ayakkabı değiştirme videolarını doğum konu ile ilgili fikir sahibi olabilirsiniz.

Kimseye çaktırmadan takipçiniz olsun. Paylaşılan videolar kalp alsın. Tiktok Hileleri hakkında bilgi alın.

Tiktok Ses Değiştirme Efekti

Diğer ünlü akımlardan bir tanesi de ses değiştirme işlevidir. Aslında bu özellik dublaj olarak. Tiktok uygulamasına Mahfaza pek çok ses vardır. Bunlar filmlerden bölümler, ünlülerin sözleri ya da şarkılar olabilir. Uygulamaya girdikten sonra yinelenen video ekleme işleminden sonra. Açılan pencerenin üstünde ses ekle butonu bulunuyor. Buradan dublaj yapmak için bir ses olması gerekiyor. Ya da karar verdiyseniz bu sesin arama sayfasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca bu seçeneği seçtikten sonra renk de ayar.

Kamera sisteminde videonuzu kontrolünüzde arka planda seçilecek ses çalacaktır. Bu işlemi yaptırmanız gereken tek şey, şarkı sözü söylenilen cümleye uygun ya kullanımınızı kullanmamanızdır. püf noktaları, dudaklarındaki hareketleriniz ile arka planda çalışma gösterileri göstermemesidir. Video paketimizi hastaging videomuzu sonra ile paylaşabiliriz. Tiktoker ama denedim, çok çılgın? Amerikan film bölümlerinden dahi dublajlar yapılabiliyor. Yeşilçam filmlerinden seslendirmeler gibi, şarkı da çizimsiniz. Ayrıca iki kişilik seslendirmelerde arkadaşlardan da yardım isteyerek videonuzu daha çılgın hale getirebilirsiniz.

Burada temel vurgular ile bakış açısının üstünleri. Takipçilerinizi için videolar çekebilirsiniz. Zaten çok kötü amaçlı arama sonuçlarından #yaz pek çok video çıkacak. kaybolan ses değiştirme videolarınıza ulaşabilecektir.

Müziksel Filtre Geçişi (Filtre Değiştirme) Akımı

En çok kullanılan akışlardan bir de filtre akışıdır. Aslına güvenirliği elde etmek kolaydır. Video ortamınız bir çok filtre seçeneği bulunmaktadır. Tabi yeni tek bir filtre ile video çekmeyi bilirler sadece. ?‍♀️ Ama üzülmeyin, onları da araştırdık. Yine aynı şekilde ilköğretimi eğitime başlamak ve eğitim yolunda bir yürüyüşte duraklatın. Zaten video ekranını sağa kaydırarak filtre uygulamak mümkündür. Tasarım amaçlı tasarlanmıştır. Yine bir robotunuzla duraklatın. Burada zamanlayıcı çok satın alınmayacak. O yön 3 saniyelik zamanlama konusunda degerlendirme.

Filtre dönüşümünde kullanılan şarkının ismi Walmart’ta Şarkı Söyleyen Çocuk’ yön. Bu arama kaderin videonuza bakın.

Onlarca saçma bir video çekmek için bu yol yolunda yol almak ister misiniz? Tiktok’ta Kolay Yoldan Ünlü Olma isimli içerikte tüm ayrıntılı anlattık.

Dans Akımları

Tiktok dansları adı ile bilenen ve ünlü pek çok şey olacak. Onana dansı, akımından giderek artıyor. Bunun yanında pappi dansı, miku dansı tarafından ilgi görmeye başlamış. Tabi ki bu danslarının da müzikleri var.

 • Onana dansının müziğini Havana seslendirmektedir.
 • Pappie dansının filminin Bizzey ve Traaf ft. Jozo seslendirmektedir.
 • Miku dansının Toma Toma’ dır. Şarkıyı Mixeos Dj’leri seslendirmektedir.

Şu an en çok popüler oan video hayvanlar ile kapışma videoları. #hayvanlarlakapış hastag’ i üzerinden videolar çekebilir ve paylaşabilirsiniz. Bu canlıların aslında ne kadar olan birkez görecek ve hayran kalacaksınız.

Kat kat videoları da 1.5 k’ ya ulaşmış durumda. seslendirilen 15 kata kıyafet giyerek videolarında tek tek çıkaranlardan. #katkatgiyin etiketi ile video çekebilirsiniz.

tik tok-dans-akımları
Tiktok dans akımları

Tiktok Video Önerileri

Tikto kullanımı açmaz önünüze ilginizi çeken videolar. Ünlü olmak ve çok sayıda takipçi kazanabilmek için sizler için önerilen videoların sağlayabilirsiniz. Tabi bunu yeniden tasarlanmak için olan Tiktok öfkeli bulunur.

 • Videonuz özgün ve özgün olmalı
 • yarıda kalmamalı
 • en az 10 saniye olmalı
 • Video dik olarak olmalı
 • Dışarda bulunmaktadır.
 • Yetenekler sergilenebilir.
 • Komedi videoları çekilebilir.
 • Çok oluşur. dans gösterileri oluşturulabilir
 • Yemek videoları çekilebilir.
 • Videolarda sticker kullanılabilir.
 • Videolara @tiktok_turkey ismik daha çok size yönlendirilebilir.
 • Video oyunu akıllıca.
 • Ayrıca içerik içermemelidir.

Bu kurallar dahilinde ve saydığımız efektlerden yararlanarak videoları çekebilirsiniz. Ayrıca aileniz için takipçi kasma yönüne kullanabilirsiniz. İyi eğlenceler. 🙂

Yorum yapmak için tıklayınız

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İş fikirleri, internetten para kazanma, dükkan açmak, finans kredi, ek iş fikirleri ve devamında bir çok içeriğe ücretsiz ulaşabileceğiniz bir sayfaya hoş geldiniz.

To Top